UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Można mieć wątpliwości czy facet który kiepsko zarządzał na różnych pozycjach technicznych w odlewni Alstom/GE, który był przewodniczącym i grabarzem elblaskiego oddziału STOP teraz poprowadzi NOT do "działań na rzecz elblaga". Ktoś wśród tych starszych panów słyszał o AI ?
Kocia morda