UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zrzesza "odlewników' dobrze że jeszcze istnieje Elzamech w tym mieście, to może kilku odlewników tam się ostało, bo za płotem to powstał wielki gołębnik dzięki GE i związkom które ratować odlewni nie chciały.

stef