UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fantastyczne osoby, brak tylko na zdjęciu trochę młodszych niestety inżynierów mechaników. Myśl techniczna była zawsze w cenie. Elbląg też miał w tych tematach duże sukcesy, tu był przecież przemysł wysoce rozwinięty.