UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielkie mi mecyje. Już musicie to w media wrzucac? WIelkie mi mecyje, w sejmie nie lepiej a jakoś nikt ich nie rozlicza tylko memy robi ale tu elblążkowo, szukają sensacji gdzie jej nie ma a prawa zawsze leży w zaroślach. Pozdro elo 600!