UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W kwietniu 2026 r 4W-MBOT będzie przechodzić "lekką" restrukturyzację w ramach KOP (Komponent Obrony Pogranicza) jednakże stacjonowanie batalionów jest już ustanowione (Braniewo, Morąg, Giżycko, Olsztyn i Ełk) będzie tworzony batalion logistyczny ale na 99% tworzony będzie na bazie klog w m. Olsztyn.
ZawszeGotowiZawszeBlisko