UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najpierw zróbcie tory od ul; Druskiej do dworca i dalej, bo jeszcze chwila a tramwaj się wykolei i ludzie zginą, aż dziw, że motorniczy podejmuje się jeździć na tym odcinku ! ! ! Ps; na tym odcinku jest kilka uczelni i słychać co młodzież mówi o tych torach. Wstyd dla miasta, które tureckie maszyny zamawia i ma problem czy nisko czy wysoko podłogowe do tego ma dylemat, bo nie wie jakie mają być ich kolory ? CZARNE jak smoła i białe krzyże zamówcie to będzie oznaka żałoby, że na odcinku od Druskiej i na całej Alei Grunwaldzkiej doszło do tragedii

waldek123