UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I wyobraź sobie, że zmieniają przepisy w ten sposób. Ogłaszasz przetarg, startuje PESA i MUSISZ ją wybrać, bo to najważniejsze kryterium wyboru. Cena, gwarancja, serwis są mniej ważne, mało tego, CZAS DOSTAWY! Przy tak stworzonych przepisach PESA praktycznie monopolizuje rynek. Dostaje zamówienia z kraju, ale startuje również w przetargach zagranicznych (bo czemu nie). No i w tej sytuacji, może i PESA zwiększa moce przerobowe, ale to i tak za mało, więc na nowe 10 wagonów miasto czeka nie 2-3 lata, a 7-8,bo tyle jest zamówień.
Ploterek