UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
żaden, wszystko na jedno kopyto, zero pomysłu, a może coś bardziej charakterystycznego coś co wyróżni nasze miasto na tle innych> Jak yellow taxi w NY czy żółte wagoniki w Lizbonie; albo jak pociągi w Japonii nawiązujące do bohaterów bajkowych jak Hello Kiity,
modi