UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A kto jeździ do Olsztyna po co tam jechać jeden góra 2 wystarczoł a jak już nie będziemy podlegać bo rząd dojdzie po 25 latach po rozum do głowy że to nawet geograficznie nie pasuje to zlikwidować wogule albo zostawić jedno połączenie wyrazie jakby na mecz by trzeba było pojechać albo wogule zlikwidować to specjalem na te zadupie się pojedzie 82-300 Wesołych Świąt OE