UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten Olszczyn to niech se tam siedzi gdzie jest, na tym zapupiu gdzie musieli specjalnie drogą odbijać, żeby tam dojechać. Po co komu tam pociąg z tych cywilizowanych rejonów na tamte peryferia? Dajcie spokój i wogóle Elbląg do Pomorskiego! Olsztyn na bagna!
huehue_olszczyn