UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie prawo politycy ustanowili, no i dalej mają zwiększać kary dla kierowców, ludzie jak wybierają, tak potem mają, PiS, PO, Lewica czy PSL wprowadzają takie rozwiązania, gdzie coraz więcej zakazów, kar, tworzone są nowe przestępstwa w kodeksach, które nie występują w innych krajach, a i tak prawo drogowe w Polsce jest jednym z najsurowszych na świecie.