UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spoko ! Możesz pomarzyć o takim losie ! Dla mnie poznawanie technologi w różnych krajach było dodatkiem do kwalifikacji mistrza ! Dziś już nie muszę nic a Ty holenderski pajacu ? Pamiętaj że Ameryka nie ma tak dobrze jak Polska a co dopiero tulipany..... kolegom przy piwie opowiadaj.