UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dobrze, że wreszcie ktoś się zainteresował tymi chorymi drzewami bo przy silnych wiatrach mogłoby dojść do tragedii. Takie drzewa najczęściej się łamią i spadają na drogę albo samochody tudzież pieszych. Malkontenci niech się najpierw zapoznają ze szczegółami. Szkoda to ludzi którzy mogą ucierpieć a drzewa można posadzić nowe.