16
12.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja zostaję w domu, najwyżej spacery z psem.
(2025.12.12)

info

1  
  0
Cześć Kasiu... Milo Ciebie widzieć :) Pochrupał by tego piernika - Ciebie :) Miłego weekendu życzę :)
(2025.12.13)

info

2  
  6
Kasiu ładnie wyglądasz... Miłego weekendu życzę :)
(2025.12.13)

info

3  
  6
@Joanna, - Ty już jesteś zlasowana.
(2025.12.13)
Ani mi dziś nie dała r..... (rymować)
(2025.12.13)

info

2  
  0
Te kocie ruchy
(2026.01.16)

info

0  
  0