A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
protas, przestań, wstydu oszczędź
Na miejscu tego pana wstydził bym się wypowiadać.
Poniekąd racja - dyskryminował Elbląg i promował Lidzbark Warmiński w imię własnego interesu. Jakoś nawet go nie słucham mówiąc szczerze... Plus jest taki że Pan Redaktor pozwiedzał świat na koszt Unii Europejskiej. I dobrze....