53
12.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
protas, przestań, wstydu oszczędź
(2025.12.13)

info

2  
  0
Na miejscu tego pana wstydził bym się wypowiadać.
Poniekąd racja - dyskryminował Elbląg i promował Lidzbark Warmiński w imię własnego interesu. Jakoś nawet go nie słucham mówiąc szczerze... Plus jest taki że Pan Redaktor pozwiedzał świat na koszt Unii Europejskiej. I dobrze....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.13)