UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chodziłam na zajęcia z języka angielskiego w EOK w latach licealnych. Bardzo miło wspominam. Śmiesznie się działo, gdy na szkolnych lekcjach niemieckiego myliłam angielski z niemieckim... Nawet jak byłam chora, z gorączką, do szkoły nie poszłam, ale na angielskim po południu byłam. Pani Basia była bardzo przyjazną bezpretensjonalną nauczycielką.

Medium