UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wiele wskazuje na to, że mógłby to byc piękny wielofunkcyjny obiekt, ale w Elblągu wszystko rodzi się w bólach skrojone na minimum za to z góry odtrąbione, tylko z realizacją zawsze coś pod górkę. i dziwić się potem, że jesteśmy w ogonie wydarzeń kulturalnych czy sportowych.