UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak myślałem. Cisza. Pamiętaj, że do szkoły chodziło z tobą kilka osób i nikt nie chce mieć z tobą człowieku dzisiaj nic wspólnego ? Czy ty masz chociaż jedną osobę, która jest za tobą, przy tobie? Czy ktoś chce z tobą gadać? Nie? I z tego powodu atakujesz ludzi na portelu? Bo jesteś sam?