UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@doktor psycho - Koleżko tępyś widzę ponad miarę... A o Harcerstwie wiesz tyle co nic i mylisz Harcerza Starszego z Zuchem. Z paroma mimu przyjaciółmi robiliśmy pierwsze w Elblągu zajęcia z alpinistyki. Po raz pierwszy mieliśmy zajęcia z wiatrówkami w polu... Rajdy i zajęcia robili z nami starsi koledzy z Batalionu Rozpoznanie na Mazurskiej... Paru kolegów z tamtych lat jest już stacami z problemem ale myślę że takich hojraków jak ty to jeszcze by połamali w minutę... Wolę minusiki...

MariuszLewandowski-Fc