A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zgadza się, Grzegorz to operator😎
@Czy - Sondy uliczne, będą pojawiały się często w różnorodnej tematyce😊 myślę że każdy będzie 😃 Już nie długo kolejne materiały!
@s.s.m - Tak? Aha, mmm, hmmm, uuuu, aaaa, nadpobudliwość niewskazana.
@stefek jajcarz - Aż się pośliznąłem na tej śmiesznej wazelinie.
@Adam_rozal - No nie żartuj sobie.....
Ładna normalna kobieta
@lubiewo - Sprawa gustu ! Ale na pewno zabrakło czapki mikołaja...