UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
może w końcu jakiś projekt parkingu dla żołnierzy z łęczyckiej, bo szczerze już dość ich samowolki na osiedlach, parkowania na chodnikach, na zieleńcach, na pasie drogi, gdzie nie dość że ogranicza to widoczność to jeszcze stwarza zagrożenie wypadku