UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za 100 milionów to można 2 takie Fromborki wybudować, ile z tego pójdźie do ręki jako pranie kasy 100 milionów, to Planetarium powinno być większe jak w USA a będą raptem parę budynków. To będzie można lewe faktury wystawiać

Mirek 12