UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie szczęśliwy wypadek ? Bzdura !!!! Nawet karetki nie wezwali a było ich 3 !!! Nie chcieli się przyznać i kłamali jak pogotowie przyjechało już za późno. Dać dożywocie i karę dla innych za świadome nie udzielenie pomocy.

Koleżanka