UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wigilia jest dla wszystkich ale ta organizowana jest dla bezdomnych, naprawdę głodnych ludzi. Trzeba to uszanować i naśladować a nie traktować jako okazja by poraz kolejny odepchnąć czy podeptać biednego bez dachu nad głową ! Może warto przyglądać się i eliminować Judasza.