UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wigilia jest dla wszystkich ale ta organizowana jest dla bezdomnych, naprawdę głodnych ludzi. Trzeba to uszanować i naśladować a nie traktować jako okazja by poraz kolejny odepchnąć czy podeptać biednego bez dachu nad głową ! Może warto przyglądać się i eliminować Judasza.