UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W tym kraju najczęściej pożary wybuchają wielkopowierzchniowo gwałtownie w nocy, najlepiej pomiędzy 2 a 5 rano - bardzo ciekawe.. Brak czujek, ochrony - wiadomo, komu zależy na destabilizacji, wprowadzenie strachu - dobrze przygotowuje się do działanie, uśpienie czujności. Nie wierzę w takie samoistne pożary.