UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

1.Warto by tak z urzędu nawyki zmienić parkującym na pasie drogi Saperów, skoro ma już nowa funkcjonalność? Pyskówki na drodze nic nie pomagają. To chyba twórcy pomysłu powinni do koca ogarnąć organizacyjnie. 2.Uchyłek na łuku (kanciaty łuk) dokuczliwy dla jadących od rada w górę, to jawne partactwo i źle się skończy prędzej czy późnij. Gdyby przyszło dać tam trasę autobusowa, to sobie nie wyobrażam.

Przyjezdny