UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na tym nowym parkingu zauwazylen tez sobie urządzają prywatny parking i zostawiaja auta na wiele wiele dni, tak bylo ostatnio ze złotawym autem starszym, stal na pierwszym polu od plebanii przez wiele dni

Kqrkekek