UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brak miejsc pracy dla tych co nic nie umieja, bo wola isc do opieki lub na zasilek nic adekekwatnie do tego co umieja zrabiac, po prostu lenistwo i nic wiecej, a do tego brqak wyobrazi!!!! Do tego sami o to walczyliscie, macie swoja solidarnosc. Kiedys brak towarow, teraz brak pracy, czyz to nie to samo??? Glupole