UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

55 rok 60 tys mieszkancow... minelo 50 lat mamy 130 tysiecy, ale mamy niz demograficzny. Co ciekawe elblag mocno sie rozrasta jesli chodzi o powierzchnie, powstaja nowe osiedla - bielany, pasaz, modrzewina, rubno, pruchnik a mieszkancow ubywa? Niech mi to ktos wytlumaczy

ciekawy