UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po sabotażu kolei, sytuacja sie zmieniła i nie ma co się zasłaniać nieaktualnymi analizami i rekomedacjami przedstawiciala firmy. Konieczne jest przyjęcie efektywanych metod ochrony infrastruktury i obiektów użyteczności publicznej. Co jest w tym celu robione?

j_k_t