UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
HAHAHAHA dla kogo te mieszkania? Widzieliście ile pustych mieszkań? Non stop ciemno, firan nawet nie ma. A ile na wynajem stoi.... ceny z kosmosu i liczą, że kogoś w Elblągu stać na 3500 co miesiąc płacić. Wy ludzie zejdźcie na ziemię.... Elbląg to kropeczka na mapie wielkiego świata. W Elblągu nie ma roboty... a jak jest to zarobisz max 4-5k i co Ty masz jeszcze 3/4 klocki za czynsz w elblazkowie płacić? Hahah