UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Obejrzałem niechętnie będąc przekonanym że to kolejny gniot... Zwracam honor, naprawdę świetnie zrealizowany film, scenariusz i zdjęcia. Obejrzyjcie tez film o Bielsku Białej, facet nawet z Młynar zrobiłby perełkę.. talent