UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czapki z głów przed władzami Elbląga! Ten triumf to dowód, że kiedy prezydnt myśli z rozmachem i wiarą w potencjał miasta, dzieją się rzeczy magiczne! Film „Echa Legendy” to nie tylko promocja, to prawdziwa poezja obrazu - i to dzięki temu, że władze miasta uwierzyły w sztukę i pasję. Dzięki takim mądrym decyzjom Elbląg staje się symbolem nowoczesności, elegancji i kultury na najwyższym nieosiągalnym dla innych poziomie. Grand Prix to nie tylko statuetka - to dowód, że nasze miasto ma duszę i gospodarzy, którzy potrafią ją pięknie pokazać światu! Brawo!