UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może i czasem śmierdzi z Rubna, ale za to wszędzie daleko (nie ma dróg - tej dziurawej porażki do Iwaszkiewicza nie liczę). Może za kolejne kilka lat ktoś rozwiąże ten straszny problem, jakim jest połączenie ulicy Fromborskiej z aleją JP2 kilkoma ulicami.

Byłem,czułem i widziałem