UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie ma żadnej nagonki, myśliwi to za mało polują, bo wilków jest za dużo i wywołują straty, zagryzają zwierzęta, w Szwecji większej od Polski jest poniżej 400 wilków i planują tam ich redukcję. Wiedzę fachową co zrobić z nadmiarem wilków to mają myśliwi i rolnicy i ich można posłuchać, albo innych ludzi, którzy doznali strat przez wilki, a nie tych bzdur, głoszonych przez obrońców wilków, innej zwierzyny z resztą też nie brakuje, np. cała masa łosi, których populacja szybko się rozrasta, pełno dzików, saren, bobrów.