UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wilki były, są i będą. Po pierwsze wilk nigdy nie zaatakuje człowieka, bo się go boi. Drodzy komentatorzy, nim coś napiszecie "mądrego" w tym temacie, to najpierw zasięgnijcie wiedzy na temat wilków. Po drugie, od dłuższego czasu jest nagonka na te drapieżniki wywołana przez lobby myśliwskie, aby wprowadzić tzw. "odstrzał" tych zwierząt. A chodzi o zwykłe nap.... do tych zwierząt, bo zaczyna brakować innej zwierzyny do rytuału mordu.