UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czemu nizsze śrdoki ??? Lepiej piniazki sobie na kawe i ciasteczka na debaty bez żadnych korzysci wydawac?? Czy na samochody i kolacje ?/ Nie rozumiem, dla nas P. Prezydent oszczędza a le to sa Nasze podatki a nie Pana, a Pan sobie wydaje na swoje przyjemnosci a My mamy pracowac na to??? Pracujemy płacimy podatki i MY powinniśmy miec z tego korzysc a nie Pan rozdaje nagrody, ciasteczka i kawki a my musimy cierpiec. Czemu nikt takiego pytania Prezydentowi nie zada ??!!!!!
mirek12!