UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A na jesień też rozdajecie nowe opony do samochodów ? Elbląg tak bogaty że tylko rozdawać kasę na bzdury ? By poruszać się w ruchu każdy użytkownik pojazdu za SWOJĄ kasę powinien odpowiednio wyposażyć swój pojazd!