UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Warto powspominać ludzi, ktorzy mieli wiedzę, znajomość samorządu, potrzeby miasta, mieli kulturę osobistą nawet kiedy byli w konflikcie partyjnym ! Łączył ich szacunek dla miasta i mieszkańców! Lans, walka, msciwosc, nienawiść, zlosliwosc nie grały pierwszych skrzypiec ! To byli dobrzy ludzie, zupełnie inni.....