UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co tak się wymądrzacie? Mazaje na świeżo pomalowanych elewacjach, demolowane przystanki, odchody piesków na chodniku, hałas i ujadanie pupilów, menelsto - z prośbą o 5 złotych na piwo... brak kultury i szacunku w tramwajach... Czego się spodziewacie? Że anioły wszystko za Was zrobią? A może tak uwaga i szacunek dla mienia wspólnego? Jakoś nie dotarło do Was iż dzieją się podpalenia, dewastacje... kto to robi i dla jakiego interesu? Więcej myślenia o wspólnym środowisku i sąsiadach bo tylko tak możemy dać odpór potencjalnym zagrożeniom!

akuku