UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co tak się wymądrzacie? Mazaje na świeżo pomalowanych elewacjach, demolowane przystanki, odchody piesków na chodniku, hałas i ujadanie pupilów, menelsto - z prośbą o 5 złotych na piwo... brak kultury i szacunku w tramwajach... Czego się spodziewacie? Że anioły wszystko za Was zrobią? A może tak uwaga i szacunek dla mienia wspólnego? Jakoś nie dotarło do Was iż dzieją się podpalenia, dewastacje... kto to robi i dla jakiego interesu? Więcej myślenia o wspólnym środowisku i sąsiadach bo tylko tak możemy dać odpór potencjalnym zagrożeniom!
akuku