UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To bez wątpienia największy kataklizm w naszym mieście ostatnich lat. Rzeczy, które wywołują silne wrażenie to fakt, że nie zadziałały systemy monitoringu i dozoru. Oraz że w zasadzie straż pożarna dotarła na miejsce jak już pożar obejmował cały obiekt. Mam nadzieję, że śledztwo wykaże co lub kto zawiódł i czy to był sabotaż.