UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdarza się przecież, że ktoś potrzebuje podjechać 2-3 przystanki. Zrobi to chętniej, gdy bilet będzie tańszy. Mnie się taki pomysł podoba, choć rzadko korzystam z komunikacji miejskiej. Z tego, co wiem to forma przewozu, do której wszyscy dopłacamy, dlatego poszukiwanie rozwiązań i działania w tej dziedzinie postrzegam korzystnie