UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na zadupiu gdzie mini autobusik jadzie jeden na godzinę tak jak 13 jeden mini autobusik na całej linii !, ,, - bilecik pięciominutowy. Elbląg to już nie wieś a wiocha - i zielone przystanki. I ten cały wasz zarząd ''komunikacji'' żałosny czerwony twór.