UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To tylko potwierdza, że ludzie wybierają za każdym razem gorzej. Wiem, wiem ludzie mądrzy, wykształceni z ambicjami uciekają z tej studni.... Wracają starcy... Lub wcale... Ale serio nie ma już tutaj uczciwych i normalnych?