UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spalona sortownia to nie tylko problem Elbląga. ZUO odbierało również odpady z innych miejscowości np : z Fromborka. Fakt, państwo w tym przypadku powinno dać środki do odbudowy i zakupu sprzętu. Sentor Wcisła stanie na wysokości zadania ?

Taka prawda .