UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polskie prawo nakłada na właścicieli nieruchomości obowiązek segregacji odpadów komunalnych, który wszedł w życie 1 stycznia 2020 roku. Za brak segregacji śmieci grożą kary finansowe, które mogą wynieść w przypadku pojedynczego wykroczenia, mandat w wysokości od 100 do 500 zł dla osób fizycznych. Wszyscy co nie segregują odpadów raz, że lamią prawo, dwa pokazują, że są zwykłą fleją. Przestrzegajcie prawa i niech g. was obchodzi jaka śmieciarka wywozi śmieci. To tylko prostackie usprawiedliwienie buraka. Za karę zamiast mandatu ci co nie segregują powinni pójść do pracy w ZUO przy segregacji śmieci. Pożar to duża tragedia gospodarcza ale ten artykuł napawa optymizmem, że nie będzie tak źle.
Czy