UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Antypolski rząd POPISu niszczy Polskę udając, że nie są jedną ekipą. Kiedyś tworzyli jedną partię dziś udają, że nie są. Mają antypolskie SBckie media a wam robią wodę z mózgu, że się czymś różnią podczas gdy głosują tak samo. Raz my, raz wy i nikt nie siedzi a POPISOWY układ trwa Wystarczy sprawdzić głosowania w internecie choć to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.
KaczorDonald