UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest świetne rozwiązanie. Wypompować wodę w wyspy Estyjskiej i tam składować odpady. Pojemność tej wyspy jest taka, że po 150 latach będzie wypełniona. Moja porada jest gratisowa. Nic od miasta nie chce za mój pomysł.

Robinson