UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najbardziej idiotyczne święto, biegają z wieńcami, kwiatami przenoszą z jednego grobu na drugi żeby się pokazać. I gdzie w tym wszystkim prawdziwa zaduma ? co to ma wspólnego ze wspominaniem zmarłych ? gdzie jesteście katolicy na co dzień ? stać was tylko na jednodniowy zryw w roku ? nazywacie to dniem wszystkich świętych, ja zaś widzę jarmarczny tłum w którym próżność wygrywa z prawdziwym przesłaniem tego dnia.

wierzÄ…cyniepraktykujÄ…cy