UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
WalczymyzRsją, ale przegrywamy na własnymRynku.3lataSankcji naRsję iBiaoruś kosztowałyUE 100mld euro, z czegoPolska poniosła 20-30%Strat, w tym 9,32 mld euro na rekompensaty za wzrost cenWęgla. PolskiBiznes płaci wysoką cenę: setki firmUpadło, eksport naWschód skurczył się o 90proc. , a GrupaAzoty notujeStraty rzędu 878mln zł. W tym czasieKraińcyU przejmująRynek, zakładając 100tysFirm. Sankcje nie złamałyRosji ale osłabiły polskieFirmy, ustępujące miejscaKraińskim. Czy cenaSolidarności zKrainąU to sprzedanie polskiegoRynku?
???